OD LAT ZAJMUJEMY SIĘ TECHNIKĄ CIEPLNĄ

VIP 20 PG
ECO-PALINK logo

Z.P.D. SKIEPKO WIESŁAW SKIEPKO

Od lat zajmujemy się techniką cieplną. Produkujemy palniki na pellet do kotłów CO przystosowane do montażu w drzwiczki każdego kotła na paliwo stałe, do niektórych kotłów olejowych i gazowych – jeśli jest możliwość okresowego wybierania popiołu.

W ofercie mamy urządzenia o szerokim zakresie mocy nominalnej od 12 kW do 1 MW.

Systematycznie powiększamy gamę naszych produktów o nowe konstrukcje, innowacyjne rozwiązania i większe moce urządzeń, nawet do 4 MW. Nasze palniki ogrzewają domy jednorodzinne, hale przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, suszarnie, wytwornice pary, a nawet piece piekarnicze do wypieku chleba.

Celem firmy jest tworzenie urządzeń najwyższej jakości dostępnych w przystępnej cenie, a przy tym funkcjonalnych, bezobsługowych oraz niezawodnych w działaniu.

Jakość naszych rozwiązań potwierdzają zarówno zdobywane kolejne nagrody, jak i liczne referencje od klientów.

Dobre, bo polskie – Eco-palnik

REFERENCJE

 • Dom Pomocy Społecznej we Włoszczowie

 • P.P.H.U Godleś

 • Instal-Serwis Sp. z o.o

 • Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

 • Dom Pomocy Społecznej we Włoszczowie

 • Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMECH

KLIENCI O NAS

 • Innovative solutions of Eco-palnik provided us with significant savings on costs of heating of our buildings. Eco-palnik pellet burners are the best solution we could choose. We fully recommend them.

  Zakład produkcyjny, woj. lubelskie

 • Firma posiada wykwalifikowaną kadrę służącą doradztwem technicznym, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych urządzeń oraz sprawny serwis.

  Hurtownia Buraka Cukrowego, woj. świętokrzyskie

 • Rekomenduję Eco-palnik jako solidną, wiarygodną firmę, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania prac instalacyjno-montażowych.

  Dom Pomocy Społecznej, woj. dolnośląskie

AKTUALNOŚCI

Eco-Palnik w telewizji

  Dzień dobry, z przyjemnością ogłaszamy, że występujemy w telewizji! Zostaliśmy bohaterem odcinka w programie „Dobre, bo polskie”. Opowiadamy o tym, na czym znamy się najlepiej czyli o pellecie i palnikach. Zapraszamy do oglądania. Premiera w TVP Kielce w poniedziałek 25 września godzina 18:05. Powtórki czwartek, godz. 19:15, sobota 21:15....